DE KRACHT VAN SPEAKERS ACADEMY®

Het team van van Speakers Academy® is het meest ervaren team in de Europese sprekerswereld. Met een gezamenlijke ervaring van meer dan 100 jaar  heeft zij meer dan 60.000 aanvragen voor haar relaties in behandeling genomen.

Een afbeelding voor het document Albert de Booij

Albert de Booij

Oprichter van Speakers Academy®


albert@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document René Warmerdam

René Warmerdam

Directeur Sales


rene@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document mr. Nina Kesar

mr. Nina Kesar

Adjunct-directeur


nina@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Walter Kallenbach

Walter Kallenbach

Consultant


walter@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Jesse Sluimer

Jesse Sluimer

Consultant


jesse@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Roxanne Cobben MSc

Roxanne Cobben MSc

Consultant


roxanne@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Desmond de Jong BBA

Desmond de Jong BBA

Consultant


desmond@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Kiki Verschuuren BSc

Kiki Verschuuren BSc

Front Office medewerker


kiki@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Melanie Martens

Melanie Martens

Front Office medewerker


melanie@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Sharon Langendoen

Sharon Langendoen

Medewerker social media


sharon@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Marisa Butter

Marisa Butter

Consultant


marisa@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Andrea den Hartog

Andrea den Hartog

Consultant


andrea@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Sonja Diener

Sonja Diener

Financial controller


sonja@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Solange de Booij

Solange de Booij

Directielid Holding


solange@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Don de Bruijn

Don de Bruijn

Grafisch vormgever


don@speakersacademy.nl

Zoek de geschikte spreker

Advies nodig bij het zoeken van de geschikte spreker?

Start de adviesmodule

De geschikte spreker gevonden?

Offerte aanvragen