DE KRACHT VAN SPEAKERS ACADEMY®

Het team van van Speakers Academy® is het meest ervaren team in de Europese sprekerswereld. Met een gezamenlijke ervaring van meer dan 100 jaar  heeft zij meer dan 60.000 aanvragen voor haar relaties in behandeling genomen.

Een afbeelding voor het document Albert de Booij

Albert de Booij

Oprichter van Speakers Academy®


albert@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Celina Schüller

Celina Schüller

Algemeen Directeur


celina@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document René Warmerdam

René Warmerdam

Directeur Sales


rene@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document mr. Nina Kesar

mr. Nina Kesar

Adjunct-directeur


nina@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Walter Kallenbach

Walter Kallenbach

Consultant


walter@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Hugo de Reus MA

Hugo de Reus MA

Consultant


hugo@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Jesse Sluimer

Jesse Sluimer

Consultant


jesse@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Martine Vrins

Martine Vrins

Consultant


martine@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Sonja Diener

Sonja Diener

Financial controller


sonja@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Melanie Martens

Melanie Martens

Front Office


melanie@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Kiki Verschuuren BSc

Kiki Verschuuren BSc

Front Office


kiki@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Solange de Booij

Solange de Booij

Directielid Holding


solange@speakersacademy.nl

Zoek de geschikte spreker

Advies nodig bij het zoeken van de geschikte spreker?

Start de adviesmodule

De geschikte spreker gevonden?

Offerte aanvragen