Mitarbeiter

Speakers Academy® ist Ihr erster Ansprechpartner für die besten Redner, Moderatoren und Konferenzleiter Europas. 

Unser sehr erfahrenes Team möchte sich Ihnen gerne vorstellen,

Een afbeelding voor het document Albert de Booij

Albert de Booij

Founder and President of Speakers Academy®


albert@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Celina Schüller

Celina Schüller

General Manager


celina@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document René Warmerdam

René Warmerdam

Sales Director


rene@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Nina Kesar LL.M.

Nina Kesar LL.M.

Deputy Director


nina@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Walter Kallenbach

Walter Kallenbach

Consultant


walter@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Hugo de Reus MA

Hugo de Reus MA

Consultant


hugo@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Desmond de Jong BBA

Desmond de Jong BBA

Consultant


desmond@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Barbara de Jong MSc

Barbara de Jong MSc

Consultant


barbara@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Jesse Sluimer

Jesse Sluimer

Consultant


jesse@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Sonja Diener

Sonja Diener

Financial controller


sonja@speakersacademy.nl
Een afbeelding voor het document Solange de Booij

Solange de Booij

Member of the Board holding


solange@speakersacademy.nl

Finden Sie die passenden Redner

Brauchen Sie Beratung bei der Suche nach einem geeigneten Redner?

Starten Sie das Beratungsmodul

Haben Sie den Redner Ihrer Wahl gefunden?

Preisanfrage